9 תכונות אישיות שכדאי שיהיו לך כמנהיג

רוצה להצטרף לשורותיהם של המנהלים הטובים באמת? וודא שאתה מגלם את כל התכונות האלה בכל נקודות זמן.
קל? ממש לא! אבל הגמול שלצד ההצלחה, יכול להיות פנומנלי.

  1. מודעות – נהל את עצמך באופן שמבדיל אותך מהעובדים שלך – לא באופן שמרמז שאתה טוב מהם, אלא באופן שיאפשר לך לשמור על נקודת מבט אובייקטיבית על כל מה שקורה בארגון שלך.
  2. החלטיות – החלטות קשות הן חלק מהעבודה. החלטות קשות חייבות להיעשות לטובת האינטרסים של הארגון כולו, ודורשות נחישות וסמכות שלא לרצות את כולם. אל תהסס במצבים כאלה לעודד קבלת החלטות שיתופית.
  3. אמפתיה –בעת משבר או בעיה פרטית, תהיה שם בשבילם. הבע עניין אמיתי. המנע מביקורת אישית, היה נגיש וגלה דאגה אמיתית לרווחתם של עובדיך.
  4. קח אחריות על הביצועים של כולם, וגם על שלך. נהל מעקב אחר ביצועים והאפקטיביות שלהם. כאשר הכל עובד כשורה, הוקיר את העובדים המבצעים. במידה ועולות בעיות, גלה מעורבות וחתור לפתרון.
  5. אמון – על האמון שלך בתפקוד הצוות להיות מדבק. הדבר מייצר ביטחון. בטחון זה יאפשר לעובדים שלך להרגיש נוח בפניות אליך לעצה ולהרגיש בטוחים בפעולות שלהם עצמם.
  6. אופטימיות – היה מקור לאנרגיה חיובית רתום את העובדים לראיית ההזדמנויות.
  7. כנות – מנהיגים אמיצים נוהגים באחרים כמו שהם היו רוצים שינהגו בהם עצמם. ככזה, עליך להאמין בדרך של כנות, אתיקה .
  8. פוקוס– היה מאורגן, חשוב באמצעות מספר תרחישים וההשלכות האופציונאליות של כל אחד מתרחישים אלה. ערוך תכניות אסטרטגיות הלוקחות בחשבון אלטרנטיבות שונות ומהם גזור תהליכים ורוטינות של הצלחה.
  9. השראה – רכז את כל התכונות שציינו יחד וקבל תמונתו של מנהיג מעורר השראה באמת. מנהיג המתקשר באופן ברור ותמציתי, המניע את כולם לתת את הטוב ביותר. בדרך זו תוכל לאתגר את אנשיך ולאחר לביצועים יוצאי דופן ולתת להם את כל הכלים הנדרשים, תמיכה, הדרכה ואת המרחב להשיג זאת.

לכתבה המלאה

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s